Sunday, April 15, 2012

Odločitve, odločitve

Odločitve so samo začetek nečesa, kar se še ima dogoditi. Ko se odločaš, se premikaš iz faze čakanja, na fazo delovanja. Zraven odločanja pa velja omeniti enako pomembno stvar, držati se naših odločitev. Navadno je to težji del našega odločanja, je pa res, da, ko se zares odločimo, ko je zraven uma prisotno tudi srce in duša, takrat ni nobenih težav, pri tem, da se je treba odločitev držati. Takrat ni nobene dileme ali vprašanja ali dvoma, takrat smo se odločili in to je to.

Odločitve nas vedno nekam pripeljejo in premaknejo. Na boljše? Seveda! Drugače do vzgiba odločitev sploh ne bi prišlo, ker stvari se ne zgodijo zaman. Tega v našem svetu ni, četudi, nam kdaj tako izgleda. Ničesar se ne zgodi zaman!

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.