Thursday, March 6, 2014

Beyond imagination

Ko presežeš domišljijo si tam, kjer si nisi nikoli upal niti sanjati, da boš.
Ko presežeš domišljijo, je tvoja duša spet doma, tukaj in tam naenkrat, v sebi, okoli sebe in znotraj sebe v vseh svetovih v eni točki - točki resničnega sebe.
Ko presežeš domišljijo, samo si. In to je edino in najbolj naravno stanje človeka.

Kako presežeš domišljijo?
Da nehaš mučiti samega sebe z omejitvami, z negativnostjo na vseh nivojih, z mislimi nezaupanja, s poslušanjem drugih, z vsem, kar te vodi stran od samega sebe.

Biti človek je veličastno, imeti moč božansko. Ti imaš oboje!
Si človek in božanstven, narejen po podobi Boga. Iz enakih atomov in energij kot božanstven utrip življenja, kot Univerzum, kot vse, kar je. Si vse.
Izkoristi to in samo bodi.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.