Če se še enkrat rodiš, kaj bi bila - moški ali ženska?
Ženska. Nedvomno.
Zakaj?
Ker ima ženska moč Vesolja v sebi,
ker lahko premika gore s pogledom,
ker se lahko smeji in joče za vsako stvar brez globlje razlage,
ker čuti življenje v vsej njegovi polnosti,
ker diha ljubezen in jo daje vsak trenutek -
samo s tem, ko je.
No comments:
Post a Comment
Note: Only a member of this blog may post a comment.